top of page
Snímek obrazovky 2022-01-10 v 13.44.png

Petra,
HOTYOGA42

Děkujeme za dokonalé přenesení vize na plátno a za perfektní vystižení smyslu studia. Nikola je profík a skvěle se s ní spolupracuje.

Vždy odcházíme s úsměvem.

luxury bags

Dominika,
Luxury Bags

"Karolína nám pomohla "nakopnout" náš online marketing pomocí Facebookové reklamy tak, že náš měsíční obrat během prvního měsíce zvýšila o 15%. Též se výrazně navýšil engagement na vybraných příspěvcích, pomocí katalogové reklamy počet konverzí, a díky videu ve specifickém jazyce nám nepřímo zajistila i spolupráci se zahraniční influencerkou a též nárůst klientely dané národnosti. Velmi jsme na její práci ocenili pravidelnou a rychlou komunikaci, samozřejmostí bylo zaškolení jednoho z našich zaměstnanců tak, aby poté mohli společně co nejpřesněji zacílit jednotlivé kampaně. Díky použití AB testu pak Karolína již od počátku kampaní řídila budget tak, aby kampaně byly co neefektivnější a finanční prostředky nebyly čerpány zbytečně. Její služby mohu proto jednoznačně doporučit!"

Snímek obrazovky 2022-02-04 v 14.22_edited.jpg

Klára,
lektorka Švédštiny

‚‚Chtěla bych ještě jednou Natálii poděkovat za konzultaci. Vše bylo srozumitelné

a dostala jsem odpovědi na všechny moje otázky, nasměřovalo mě to a udělala jsem

si jasno v tom, jak dále na instagramu postupovat. Pomohlo mi to vytvořit si plán

a odhodlat se ke krokům, ke kterým jsem předtím neměla odvahu/odhodlání. Od minulého týdne jsem začala s novým konceptem a mám z toho radost, teď už jen vytrvat. Takže moc moc děkuji, ať se vám v novém roce daří :). Děláte fakt skvělou práci.’’

keyzlar koučink

Sandra, Keyzlar Koučink

"Zaslouží si Váš produkt nebo Vaše služba víc pozornosti? Chcete oslovit víc lidí v moderním e-světě? Nebaví Vás sledovat a studovat, jak na to? Karolína je řešení!

S Karolínou mě baví jak schůzky, tak tvořit a měnit formu mých aktivit. Je inspirující, strhne Vás s sebou a dá prostor Vašim myšlenkám a Vašemu podnikání vyniknout. Posune Vaše aktivity na úplně jinou úroveň. Díky, že jsem s Karolínou mohla pracovat. Těším se na každé naše další setkání."

svět příze

Šárka,
Svět příze

"S Karolínou jsem konzultovala reklamu na Facebooku pro mé začínající podnikání na e-shopu. A můžu říct, že mi přinesla spoustu užitečných rad, přestože se v mém oboru nepohybuje. Jde vidět, že má praktické zkušenosti a tah na branku. Dovede poradit „na míru“ tak, abych mohla rozvíjet svůj e-shop správným směrem. Myslím si, že mi dodala více jistoty a můžu ji vřele doporučit všem, kteří chtějí efektivně začít s reklamou na Facebooku nebo Instagramu a ne jen tápat a střílet od boku.

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že konzultace s Karolínou měla větší efekt, než školení od konkurence, které byly spíš obecného charakteru. Karolína je člověk na správném místě a je to profesionálka, na kterou se ráda a s důverou v budoucnu opět obrátím."

bottom of page