Dominika, Luxury Bags

"Karolína nám pomohla "nakopnout" náš online marketing pomocí Facebookové reklamy tak, že náš měsíční obrat během prvního měsíce zvýšila o 15%. Též se výrazně navýšil engagement na vybraných příspěvcích, pomocí katalogové reklamy počet konverzí, a díky videu ve specifickém jazyce nám nepřímo zajistila i spolupráci se zahraniční influencerkou a též nárůst klientely dané národnosti. Velmi jsme na její práci ocenili pravidelnou a rychlou komunikaci, samozřejmostí bylo zaškolení jednoho z našich zaměstnanců tak, aby poté mohli společně co nejpřesněji zacílit jednotlivé kampaně. Díky použití AB testu pak Karolína již od počátku kampaní řídila budget tak, aby kampaně byly co neefektivnější a finanční prostředky nebyly čerpány zbytečně. Její služby mohu proto jednoznačně doporučit!"

Sandra, Keyzlar Koučink

"Zaslouží si Váš produkt nebo Vaše služba víc pozornosti? Chcete oslovit víc lidí v moderním e-světě? Nebaví Vás sledovat a studovat, jak na to? Karolína je řešení! S Karolínou mě baví jak schůzky, tak tvořit a měnit formu mých aktivit. Je inspirující, strhne Vás s sebou a dá prostor Vašim myšlenkám a Vašemu podnikání vyniknout. Posune Vaše aktivity na úplně jinou úroveň. Díky, že jsem s Karolínou mohla pracovat. Těším se na každé naše další setkání."

Šárka, Svět příze

"S Karolínou jsem konzultovala reklamu na Facebooku pro mé začínající podnikání na e-shopu. A můžu říct, že mi přinesla spoustu užitečných rad, přestože se v mém oboru nepohybuje. Jde vidět, že má praktické zkušenosti a tah na branku. Dovede poradit „na míru“ tak, abych mohla rozvíjet svůj e-shop správným směrem. Myslím si, že mi dodala více jistoty a můžu ji vřele doporučit všem, kteří chtějí efektivně začít s reklamou na Facebooku nebo Instagramu a ne jen tápat a střílet od boku. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že konzultace s Karolínou měla větší efekt, než školení od konkurence, které byly spíš obecného charakteru. Karolína je člověk na správném místě a je to profesionálka, na kterou se ráda a s důverou v budoucnu opět obrátím."

©2020 EDMÉmedia