top of page
Co děláme?

Správa reklamy na sociálních sítích

Správa reklamních kampaní na Facebooku a na Instagramu za účelem získávání potenciálních zákazníků (leadů), rozšiřování email listu, prodeje a budování značky v online prostředí. Ideální řešení, pokud se online marketingem nehodláte sami zabývat a rádi ho přenecháte specialistům.

Školení

Chcete se naučit efektivněji prodávat prostřednictvím vašich sociálních sítí? Vším vás provedeme v našich školeních prodeje na Instagramu a školení tvorby Reels/TikToku. Dozvíte se, jak psát copy, které prodává, jak si vystavit prodejní trychtýř přímo na vašem Instagramu nebo jak získat desítky nových sledujících zdarma prostřednictvím Reels.

Social media managment

Tvoříme obsah na sociální sítě jako je Facebook, Instagram, Instagram Reels nebo TikTok. Každá platforma nabízí několik variant, které dokážeme obstarat tak, aby vaše značka měla co největší úspěch. 

Bez názvu-1-02.png

Vizuální identita

Tvorba vizuální prezentace značky.  Základními prvky jsou logo (logotyp), písmo, typografie, barvy, prvky identity, propagační materiály, vizualita sociálních sítí či doplňkové vizuální prvky. Design a pravidla užití vizuálního stylu jsou jednoznačně definovány v manuálu. Jednotná vizuální identita je způsob, jakým se značka představuje a komunikuje s veřejností. Obsáhlost identity lze přizpůsobit na míru.

Bez názvu-1-03.png

Reklamní grafika

Grafická příprava marketingových materiálů. Zaobíráme se digitálními

i tiskovými výstupy.

Hravě si poradíme například

s katalogy, letáky, merkantilními tiskovinami, brandingem budov, navigačními systémy, magazíny, webdesignem, bannery, billboardy, příspěvky na sociální sítě, typografií, animací či ilustrací.

bottom of page